0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Хронологија на поважните настани во светот во 2020 година

Поважни настани што ја одбележаа 2020 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close