Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Храмот Свети Сава ги отвори вратите за посетителите со нов мозаик од 50 милиони парчиња

Црквата Свети Сава нa Врачар во Белград денеска е отворена за посетителите на верскиот празник Света Петка, соопшти Српската православна црква

Back to top button
Close
Close