0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiPolitikë

Hoxha: Vendimi për të dielën ditë jo pune në seancën e ardhshme qeveritare

Presim që deri në seancën e ardhshme qeveritare Ministria e Punës dhe Politikës Sociale (MPPS) ta dorëzojë propozimin që e diela të jetë ditë jo pune dhe Qeveria të marrë vendim, paralajmëroi sot zëdhënësi qeveritar Muhamet Hoxha.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close