BallkanBallkan.Portal

Hoti: Nuk ka marrëveshje me Beogradin për vizitat e personave zyrtarë serb në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka mohuar se Kosova dhe Serbia kanë arritur marrëveshje mirëkuptimi për vizitat e zyrtarëve të lartë nga Serbia janë të pavërteta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close