0_Магазин.ПорталПатувања

Хотелот што секоја година се гради, и зимава главна атракција во Шведска

Тој веќе има 12 ледени соби за гости и една „сауна" од мраз... А, наскоро се очекува отворањето на уште шест соби.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close