0_Спорт.ПорталSport.Slajder

Холивудски ѕвезди снимаат серија за еден од најстарите фудбалски клубови

Откако на изненадување на многумина го купија велшкиот тим Врексам, холивудските актери Рајан Рејнолдс и Роб Мекилхени најавија снимање документарна серија за еден од најстарите фудбалски клубови во светот

Back to top button
Close
Close