0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Хлаинг: Државниот удар во Мјанмар беше неизбежен

-Таквиот исход беше неизбежен за земјата и затоа моравме да го одбереме, кажа генералот, на официјалната страница на Вооружените сили на Фејсбук.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close