0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Хит-видео: Куче ѝ го украде микрофонот на репортерката

Преносот во живо на руската „Мир ТВ“, на Надежда Серјожкина, беше прекинат од еден златен ретривер којшто, просто, скокна врз неа, ѝ го тргна микрофонот од раката и избега...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close