0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Historianët me lëvizje të vogla përpara, por tash për tash nuk ka marrëveshje për Goce Dellçevin, Zaev beson në zgjidhje përmes respektimit të ndërsjellë

Pas dy ditësh bisedimesh në Shkup, historianët maqedonas dhe bullgarë nuk kanë bërë asnjë progres për Goce Dellçevin, i cili mbetet një pengesë. Ka propozime dhe ide të reja për të cilat ende nuk janë zbuluar detaje, por një takim i ri është paralajmëruar në Sofje deri në fund të vitit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close