Фотосервис

Хиротонисан новиот епископ, архимандрит Партениј

Хиротонисан новиот епископ на МПЦ-ОА, архимандрит Партениј, игуменот на Бигорскиот манастир, во храмот „Света Софија“ во Охрид

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close