0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Hillari Klinton: Bajdeni është njeriu i duhur për këtë kohë

Ish sekretarja amerikane e shtetit dhe kandidate për president nga Partia Demokratike në vitin 2016, Hillari Klinton ka vlerësuar se Xho Bajden "është krijuar për këtë moment të historisë".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close