Svet.SlajderСветСвет.Портал

Хилари Клинтон се сомнева дека Трамп имал телефонскиразговор со Путин пред насилнит упад на негови приврзаници на Капитол

Таа истакна дека би сакала да слушне снимки од телефонските разговори на Трамп за да открие дали тој разговарал со Путин на денот кога упаднал Капитол.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close