EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Henkok: Javën e ardhshme në Britani do të jenë në dispozicion 800.000 doza të vaksinës

Ministri britanik i Shëndetësisë, Met Henkok ka paralajmëruar se javën e ardhshme në vend do të jenë në dispozicion 800,000 doza të vaksinës nga kompanitë "Fajzer" dhe "Biontek".

Back to top button
Close
Close