0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Хеликоптерите на Армијата немаат техничка можност да летаат во ноќни услови, вели Пендаровски

Хеликоптерите на Армијата немаат техничка можност да летаат во ноќни услови, напиша вечерва претседателот Стево Пендаровски на својот фејсбук-профил.

Back to top button
Close
Close