0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Хасани: За укинување на носењето маски на отворено и полицискиот час утре ќе одлучува Комисијата

Заменик-минисерот за здравство Илир Хасани, денеска, на отворањето на реновираното одделение за хронично болни во Психијатриската болница во Бардовци, изрази надеж дека од следната недела ќе има олеснување на мерките.

Back to top button
Close
Close