0_Магазин.ПорталСцена

Харви Вајнстин со нови 11 обвиненија за сексуално вознемирување

Во видеоврска, адвокатот на поранешниот продуцент, Норман Ефман тврди дека неговиот клиент не е во можност да премине од источниот на западниот брег на САД поради неговото кревко здравје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close