0_Магазин.ПорталСемејство

Хари: Мојот живот е спој на „Шоуто на Труман“ и зоолошка градина

Но, секако, кога станува збор за родителството, ако доживеав некаква болка или страдање поради болката и страдањето што можеби го претрпеле мојот татко или моите родители, јас ќе се погрижам да го скршам тој синџир и да не го пренесам тоа натаму.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close