0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Hapet hetim kundër Ibrahimoviqit dhe Llukakut

Federata italiane e futbollit (FICG) hapi sot hetim lidhur me incidentin verbal mes Zllatan Ibrahimoviqit dhe Romelu Llukakut gjatë ndeshjes së kaluar mes Milanit dhe Interit në kuadër të kupës kombëtare.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close