0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Hapen plazhet në Greqi

Sipas rregullave dhe protokolleve, të ngjashme me ato të vitit të kaluar, me distanca midis shezloneve dhe çadrave, por pa muzikë, si në kafene, plazhet dhe baret e plazheve në Greqi janë hapur sot, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close