0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Hansi Flik, siç edhe pritej, trajneri i sezonit në Evropë

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Hansi Flik është shpallur trajneri më i mirë nga ana e UEFA-s për sezonin e kaluar. Mes tre më të mirëve ishin edhe bashkëkombasit e tij Jirgen Klop (Liverpul) dhe Julian Nagelsman (Lajpcig).

Back to top button
Close
Close