0_Спорт.ПорталФудбал

Ханси Флик: Лигата на шампиони не мотивира

Тренерот на актуелниот европски првак Баерн Минхен, Ханси Флик, изјави пред утрешниот дуел против Лацио дека натпреварите од Лигата на шампиони се посебна мотивација за неговиот тим.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close