Svet.SlajderСветСвет.Портал

Хамнеи забрани увоз на вакцини од САД и од Велика Британија

Иранскиот врховен лидер ајатолахот Али Хамнеи денеска и забрани на Владата да увезе вакцини против Ковид-19 од САД и од Велика Британија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close