Svet.SlajderСветСвет.Портал

Хамнеи: Понудите во преговорите за иранскиот нуклеарен договор се понижувачки

ранскиот врховен лидер ајатолахот Али Хамнеи изјави дека понудите дадени на преговорите за заживување на иранскиот нуклеарен договор „не вреди да се разгледуваат“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close