0_Спорт.ПорталОстанато

Хамилтон: За многумина, влегувањето во Ферари е сон, но не и за мене

Пилотот на Мерцедес, Луис Хамилтон, го искажа својот став кон Ферари и можниот трансфер во италијанскиот тим.

Back to top button
Close
Close