Останато

Хамилтон: Ова не е начинот на кој сакав да победам

Возачот на Мерцедес, Луис Хамилтон призна дека има измешани чувства по трката од Формула 1 шампионатот за Големата награда на Канада.

Back to top button
Close
Close