0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Хамилтон: Мојот автомобил беше тешко оштетен, трката се покажа како многу тешка

Пилотот на Мерцедес, Луис Хамилтон ја коментираше победата на Големата награда на Мексико.

Back to top button
Close
Close