0_Магазин.ПорталЗдравје

Хали Бери произведува домашна козметика со ќерка сѝ

Американската глумица Хали Бери ја воспитува својата 13-годишна ќерка Нала да го негува своето чувство за „вистинска убавина“ и да има „храброст да го истакне своето вистинско јас“, како што вели гордата мајка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close