0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Гвардиола: За нас секој следен натпревар е финале

Тренерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола во пресрет на утрешниот дуел со Њукасл, рече дека единствена опција за неговиот тим е победа и дека секој друг исход ќе значи крај на надежите за одбрана на трофејот во Премиер лигата.

Back to top button
Close
Close