0_Спорт.ПорталФудбал

Гвардиола: Тешко е да се нападне кога противникот се брани со единаесетмина

Тренерот на Манчестер сити, Јосеп Гвардиола го пофали својот тим за денешната победа над Саутемптон (2:1) на натпреварот во првенството во Англија.

Back to top button
Close
Close