0_Спорт.ПорталФудбал

Гвардиола: Лошото второ полувреме не чини два бода

Тренерот на Манчестер сити, Јосеп Гвардиола по нерешените 1:1 со Аталанта синоќа во во 4. коло од Лигата на шампионите, нагласи дека тимот играл полошо во второто полувреме отколку во првото.

Back to top button
Close
Close