0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Гвардиола: Клоп ја сака Премиер лигата, јас сум за ЛШ, можеме да си ги размениме трофеите

Тренерот на Манчестер сити, Јосеп Гвардиола се пошегува со предводникот на Ливерпул, Јирген Клоп кој има голема желба д аја освои Премиер лигата.

Back to top button
Close
Close