Svet.SlajderСветСвет.Портал

Гувернерката на Токио одлучи Олимписките игри да се одржат во 2021 година

Гувернерката на Токио, Јурико Коике одлучи Олимписките игри да се одржат во 2021 година, и покрај зголемувањето на бројот на заразени со вирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close