0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСвет

Гутереш загрижен поради моќта на социјалните мрежи

Генералниот секретар на ОН Антонио Гутереш изјави дека е особено загрижен поради моќта на социјалните медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close