СветСвет.Портал

Гутереш повика 2021 да биде година на заздравувањето

Генералниот секретар на ОН, Антонио Гутереш повика во својата традиционална новогодишна порака, 2021 да биде „година на заздравувањето“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close