0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Guteresh: Çdo sulm i paselektuar ndaj civilëve dhe strukturave mediale e shkel të drejtën ndërkombëtare

Sekretari I përgjithshëm I OKB-së, Antonio Guteresh tha se është I “tronditur” nga viktimat civile në Gazë dhe “thellësisht I shokuar” nga sulmi izraelit ndaj ndërtesës në të cilën janë vendosur zyret e mediumeve ndërkombëtare, deklaroi zëdhënësi I ti, Stefan Dujarik.

Back to top button
Close
Close