0_Магазин.ПорталЗанимливости

„Гугл“ со нова, општокорисна опција за смартфоните „Пиксел“

Притоа, експлицитно се напомнува дека тоа не го заменува вниманието и самосвеста на потрошувачите и не штити од несакани случки. Единствената цел е да го потсети корисникот да биде внимателен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close