0_Web_АктуелноБизнисСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Гугл и Фејсбук само на вакцинираните вработени ќе им дозволат да се вратат во канцеларија

Интернет гигантите Гугл и Фејсбук најавија дека ќе бараат сите вработени кои работат во нивните канцеларии да бидат вакцинирани против Ковид-19.

Back to top button
Close
Close