0_Maqedoni.PortalPolitikë

Grubi u takua me ambasadorin e Kosovës Dedaj

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot realizoi një takim pune me ambasadorin e Republikës së Kosovës, Gjergj Dedaj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close