BiznesEkonomi

Grubi- Nygard: Zona e Lirë Ekonomike në Tetovë, atraktive për kompanitë norvegjeze

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot në kabinetin e tij realizoi takim pune me drejtorin e përgjithshëm të Fondit Investues Shtetëror Norvegjez, Hans Kristian Nygard.

Back to top button
Close
Close