0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Grubi: Një e treta e administratorëve sipas Marrëveshjes së Ohrit prej nesër në punë

 Një e treta e administratorëve sipas Marrëveshjes së Ohrit apo gjithsej 349 sot i nënshkruan vendimet dhe prej nesër mund të fillojnë me punë, tha sonte zëvendëskryeministri i parë dhe ministër i Sistemit Politik, Artan Grubi.

Back to top button
Close
Close