0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëPolitikë

Grubi në Prishtinë: Në janar seancë e përbashkët e qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës (PLT)

Zëvendëskryetarët e qeverive të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Kosovës, Artan Grubi dhe Albulena Balaj-Halimi paralajmëruan mbajtje  të seancës së përbashkët të qeverive të të dy shteteve gjatë gjysmës së parë të janarit të vitit të ardhshëm, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close