0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Grubi- Haneda: Të fuqizohet këmbimi ekonomik midis Maqedonisë së Veriut dhe Japonisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive Artan Grubi sot në kabinetin e tij priti në takim lamtumirës Keiko Haneda, ambasadore e Japonisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e përfundimit të misionit diplomatik.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close