KronikëKronikë.PortalShoqëri

Grindje fizike mes të burgosurve në burgun e “Idrizovës”

Në SPB Shkup, dje rreth orës 18:50 minuta, u denoncua se në repartin gjysmë të hapur në burgun e Idrizovës, pas një grindje paraprake, i burgosuri R.E. (36) nga Manastiri sulmoi fizikisht dhe lëndoi të burgosurin P.D. (27) nga Shkupi, kumtuan nga MPB-ja.

Back to top button
Close
Close