0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderBallkanKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Greqia e vazhdoi vendimin për ndalesë për hyrjen e shtetasve të vendeve të treta deri më 8 shkurt

Prej sot hyn në fuqi vendimi i ri i vazhduar i Qeverisë greke për ndalesë për hyrje në Greqi të shtetasve të vendeve të treta, si dhe kufizimet në kufijtë tokësorë dhe lidhjet me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë vendim që do të jetë në fuqi deri më 8 shkurt në orën 6 në mëngjes, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close