0_Web_Ballina - SllajderBallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Greqia do të lejojë hyrjen e turistëve të vaksinuar edhe me vaksinën ruse dhe kineze

Për sezonin e verës, Greqia do të lejojë hyrjen e turistëve që janë vaksinuar edhe me vaksinën ruse dhe kineze, konfirmoi kryeministri grek Kiriakos Micotakis në një intervistë në kuadër të konferencës së “Fajnenshël Tajms” dhe edhe njëherë theksoi se vendi do të jetë i hapur për turistët nga 15 maj, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close