0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Grekët e Pavarur me logo të re dhe spot të ri: Linjat e kuqe janë krenaria jonë

Linjat e kuqe janë temë qendrore  në spotin, por edhe të logos së re të Grekëve të Pavarur. Partia partner koalicioni në Qeverinë greke, sot publikoi një spot të shkurtër për partinë, ndërsa porositë që drejtohen nga një pjesë e mediave greke interpretohen si lamtumirë dhe paralajmërim për tërheqje nga Qeveria, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close