0_Web_АктуелноБалканСвет.Слајдер

Грција нема да воведе строги ковид-мерки

Грчката Влада не планира да воведе строги ограничувачки мерки, и покрај зголемениот број новозаболени од Ковид-19

Back to top button
Close
Close