0_Web_АктуелноСвет.Слајдер

Грчките власти евакуираат граѓани околу Атина поради пожар

Грчките власти евакуираа неколку области северно од Атина откако пожарот зафати шуми и се заканува на блиските куќи, и покрај акцијата спроведена од пожарникарите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close