СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Границите на САД остануваат затворени поради Ковид-19

Американските граници засега остануваат затворени за меѓународните патници, без оглед дали се вакцинирани или тестирани за коронавирус, соопшти Белата куќа

Back to top button
Close
Close