СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Границите на Австралија остануваат затворени

Границите на Австралија најверојатно ќе останат затворени „некое време“, изјави денеска премиерот Скот Морисон, и покрај напредокот во воведувањето вакцини против Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close